Reservation

Ece Saray Resort Hotel; Where Hospitality Meets the Bay

Discover Ece Saray Resort that defines a new dimension of luxury and the art of meeting your highest expectations.
Reservation

[sg_popup id=3]

A 48 room hotel in the Fethiye bay, with an extraordinary nature, inside the private marina which is a meeting point for all the sea lovers, with an elite environment and garden, Ece Saray is a place to spoil yourself.

A peaceful place between deep blue sea, lush green hills and boat masts, with young and friendly staff to make you feel peaceful.

A dinner of unique tastes by the sea.
And the day after, a full SPA day to reward your tired body.
As for describing the breakfast next day, no such word exists..

“T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelere yönelik olarak başlatılan belgelendirme programı dahilinde gerçekleştirilen denetimler hijyen alanında önemli bir katkı sağlamaktadır. Her bir denetim, denetlenen konaklama veya yeme-içme tesisinde resmi kurumlar tarafından ilgili belgelendirme programı kapsamında belirlenen protokollere uygun davranılıp davranılmadığını denetimin yapıldığı an itibariyle tespit eder, an-cak her bir işletmeci, görevli ve konuğun temel hijyen kurallarına (el yıkama ve mesafeyi koruma gibi) bağımsız ve kişisel olarak uyması gerekliliğinin yerine geçmez. Biz, […] olarak, kurallara uyulmadığı takdirde herhangi bir zamanda bir enfeksiyon veya bulaş meydana gele-bileceğini belirtmek isteriz.

Bu belge, yalnızca denetlenen konaklama ve yeme-içme tesisleri olarak Türkiye'deki resmi ku-rumlar tarafından ilgili belgelendirme programı kapsamında ortaya konan protokollere uygun davrandığımızı onaylar, ancak hijyen ve güvenliğe ilişkin herhangi bir taahhüt veya güvence verildiği anlamına gelmez.”

Bizler için çok değerlisiniz!