Rezervasyon

Ece Saray Resort Hotel; Körfezin konaklamayla buluştuğu yer

Tüm beklentilerinizle buluşmaya ve gösterişe yeni bir boyut kazandıran Ece Saray Resort Hotel'i keşfedin.
Rezervasyon

[sg_popup id=3]

Olağanüstü doğaya sahip Fethiye koyunda, gönülden bağlanan deniz tutkunlarının buluştuğu çok özel Marinası içerisinde, çok şık mekan ve bahçesi ile kendinizi şımartacağınız ortama sahip 48 odalı bir butik otel.

Masmavi deniz, yemyeşil tepeler ve tekne direkleri arasında mükemmel manzarası, güleryüzlü ve genç çalışanları ile size kendinizi çok farklı hissettiren huzurlu bir mekan.

Denizin kenarında çok özgün lezzetiyle bir akşam yemeği.

Yarın ise, yorgun vücudunuzu ödüllendireceğiniz bir SPA günü.

Ertesi günün sabah kahvaltısını tanımlayacak kelime ise, henüz mevcut değil..

“T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelere yönelik olarak başlatılan belgelendirme programı dahilinde gerçekleştirilen denetimler hijyen alanında önemli bir katkı sağlamaktadır. Her bir denetim, denetlenen konaklama veya yeme-içme tesisinde resmi kurumlar tarafından ilgili belgelendirme programı kapsamında belirlenen protokollere uygun davranılıp davranılmadığını denetimin yapıldığı an itibariyle tespit eder, an-cak her bir işletmeci, görevli ve konuğun temel hijyen kurallarına (el yıkama ve mesafeyi koruma gibi) bağımsız ve kişisel olarak uyması gerekliliğinin yerine geçmez. Biz, […] olarak, kurallara uyulmadığı takdirde herhangi bir zamanda bir enfeksiyon veya bulaş meydana gele-bileceğini belirtmek isteriz.

Bu belge, yalnızca denetlenen konaklama ve yeme-içme tesisleri olarak Türkiye'deki resmi ku-rumlar tarafından ilgili belgelendirme programı kapsamında ortaya konan protokollere uygun davrandığımızı onaylar, ancak hijyen ve güvenliğe ilişkin herhangi bir taahhüt veya güvence verildiği anlamına gelmez.”

Bizler için çok değerlisiniz!