Talep Formu

Bölgesel yapılanmadan evrensel iletişime;

Ece Saray Marina; özel hizmet ve ekstra servisleriyle geleceğe doğru tam hız ilerleyen, dünya standatlarında bir marina.
Talep Formu

Fethiye Körfezi’nin masmavi kıyılarında inci bir kolye gibi uzanan Ece Marina; tarihin, doğanın ve denizin keyfine varmanız için sizi bekliyor…    Havadan, karadan ve denizden ulaşılabilen özel konumuyla dikkat çeken Ece Marina’ya gelen ve verilen kaliteli hizmetin tadını çıkaran ziyaretçiler, bu muhteşem limandan demir almak istemiyor…

Ece Marina’nın kapasitesi -tekne ebatlarına bağlı olarak- 460 teknedir. 60 metre uzunluğa kadar tekne bağlanabilen marinamızda yıl boyunca güvenli konaklayabilirsiniz. Ece Marina, yüksek standartlı Butik Oteli, Muhteşem Havuzu, Barları, Türk ve Dünya Mutfağının essiz tadlarını sunan Restoranı, SPA & Wellness Center ve kuaförü ile konuklarına bu essiz doğal ortamın tadını çıkaracakları bir tatil fırsatı sunuyor. Ece Marina’nın içinde barındığı Fethiye, Bati Akdeniz’in en gözde yelken ve yatçılık merkezlerinden biri olup birçok tarihi ve doğal güzelliğe sahiptir.

Ece Marina’ya yatları ile gelerek, kaliteli hizmetin tadını çıkaran ziyaretçiler; bu mavi bayraklı, 5 altın çapalı muhteşem limandan demir almak istemiyorlar. Yüzer iskeleleriyle su sirkülâsyonunu aksatmayan çevreci bir yapıda inşa edilen Ece Marina; kaliteye ve doğaya gösterdiği özeni ISO belgeleri ile daima sürdürüyor.

“T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelere yönelik olarak başlatılan belgelendirme programı dahilinde gerçekleştirilen denetimler hijyen alanında önemli bir katkı sağlamaktadır. Her bir denetim, denetlenen konaklama veya yeme-içme tesisinde resmi kurumlar tarafından ilgili belgelendirme programı kapsamında belirlenen protokollere uygun davranılıp davranılmadığını denetimin yapıldığı an itibariyle tespit eder, an-cak her bir işletmeci, görevli ve konuğun temel hijyen kurallarına (el yıkama ve mesafeyi koruma gibi) bağımsız ve kişisel olarak uyması gerekliliğinin yerine geçmez. Biz, […] olarak, kurallara uyulmadığı takdirde herhangi bir zamanda bir enfeksiyon veya bulaş meydana gele-bileceğini belirtmek isteriz.

Bu belge, yalnızca denetlenen konaklama ve yeme-içme tesisleri olarak Türkiye'deki resmi ku-rumlar tarafından ilgili belgelendirme programı kapsamında ortaya konan protokollere uygun davrandığımızı onaylar, ancak hijyen ve güvenliğe ilişkin herhangi bir taahhüt veya güvence verildiği anlamına gelmez.”

Bizler için çok değerlisiniz!