Hava Durumu

Hizmetler

Rezervasyon

Hava Durumu

Hizmetler

Rezervasyon

ECE Marina;

Görenler kalpten

kara bağlanıyor…

Fethiye Körfezi’nin masmavi kıyılarında inci bir kolye gibi uzanan Ece Marina; tarihin, doğanın ve denizin keyfine varmanız için sizi bekliyor. Havadan, karadan ve denizden ulaşılabilen özel konumuyla dikkat çeken Ece Marina’ya gelen ve verilen kaliteli hizmetin tadını çıkaran ziyaretçiler, bu muhteşem limandan demir almak istemiyor.

ECE Marina Tanıtım Filmi:

60 metre uzunluğa kadar 460 tekne

Ece Marina’nın kapasitesi -tekne ebatlarına bağlı olarak- 460 teknedir. 60 metre uzunluğa kadar tekne bağlanabilen marinamızda yıl boyunca güvenli konaklayabilirsiniz..

Evden Uzakta Eviniz

Ece Marina, yüksek standartlı oteli, muhteşem Havuzu, barları, Türk ve Dünya mutfağının essiz tadlarını sunan deniz ve balık ürünleri restoranı, SPA & Wellness Center ve kuaförü ile konuklarına bu essiz doğal ortamın tadını çıkaracakları bir tatil fırsatı sunuyor. 

Her zaman hizmetinizde!

Marina günün 24 saati ve yılın 365 günü çalışmaktadır.

Neler Sunuyoruz?

Hizmetler

Ece Marina’ya yatları ile gelerek, kaliteli hizmetin tadını çıkaran ziyaretçiler; bu mavi bayraklı, 5 altın çapalı muhteşem marinadan demir almak istemiyorlar.

Rezervasyon

“Bağlama Yeri Başvuru” talep formunu doldurarak kolay bir şekilde yer durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Marina Ofisimiz en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Yat Kulübü

Denizi seven ve bilen nesiller yetiştirmeyi amaç edindik. Ece Saray Yat Kulüp; sportif faaliyetler, eğitim olanakları, yarışlar ve regattalar düzenlemeyi planlıyor.

Konaklama

Ece Saray Resort

Olağanüstü doğaya sahip Fethiye koyunda, gönülden bağlanan deniz tutkunlarının buluştuğu çok özel Marinası içerisinde, çok şık mekan ve bahçesi ile kendinizi şımartacağınız ortama sahip 48 odalı özel tesis. 

Marina Misafirlerine Özel İndirim

Marina Misafirlerine özel, otel konaklama ve günlük havuz kullanımı hizmetlerinde %10 indirim uygulanmaktadır.

Masmavi deniz, yemyeşil tepeler ve tekne direkleri arasında mükemmel manzarası, güleryüzlü çalışanları ile size kendinizi çok farklı hissettiren huzurlu bir mekan. Fethiye manzarası eşliğinde, anılarınızı zenginleştirecek çok özel bir kahvaltı.

Beauty&Wellness

Serenity Spa

 

1998 yılından bu yana hem şehir merkezlerinde hem de turistik komplekslerde profesyonel olarak çalışıyoruz. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir bilinciyle spa vizyonumuzu oluşturmuş bulunmaktayız.

Öncelikli amacımız vaat edilen hizmeti en yüksek standartlarda müşteriye ulaştırmaktır. Bunun yanı sıra dünyadaki spa trendlerini de yakından takip ederek, beş duyuya hitap eden, vücut ve evren bütünlüğünü savunan holistik spa anlayışımızı gün be gün zenginleştirmekteyiz.

Tamarind Restoran & Bar

Yerli ve taptaze ürünleri ile Türk ve Dünya lezzetlerini özenle bir araya getiren ve Marina içerisinde kendinizi keyifli hissettiren diğer bir yerel marka. 

Girida Port

Balık Restoranı

 

Ece Saray Marina Resort bahçesinde, Fethiye Körfezi manzarasıyla her türlü günlük balık, deniz ürünleri ve meze çeşitleri ile tatilinize renk katacak özel bir ortamda hizmet sunan yerel bir marka.

Adres

Karagozler Mevkii No:1 Yat Limanı Fethiye Mugla, Turkiye