Rezervasyon

Bağlanma yeri başvuru formu

Aşağıda yer alan “Bağlama Yeri Başvuru” talep formunu doldurarak kolay bir şekilde yer durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Marina Ofisimiz en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Bağlama Yeri Başvuru Formu

 


Tesisimizde sözleşme ilişkisinin kurulması,  Kamu kurum ve kuruluşlarının, Bakanlıkların tarafımızdan bildirim yükümlülüğü kapsamında  istediği bilgiler, tesisin idari işleyişinin yürütülmesi, işçi işveren ilişkilerinin devamlılığı nedeni ile kişisel verileriniz hukuka uygun ve meşru amaçlarla toplanmaktadır. Kişisel verilerinizin toplanma amacı, hukuki sebebi, imha yöntemleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen www.ecesaray.com.tr adresinde bulunan KVKK başlıklı sayfamızı ziyaret ediniz. Talebiniz halinde ilgili bilgilendirme metni yazılı olarak banko görevlisi tarafından tarafınıza verilecektir. 6698 sayılı KVKK. m.11’ e göre haklarınız ile ilgili veri sorumlusuna başvuru detayı ve başvuru formu internet sayfamızda mevcuttur. Ulaşamadığınız taktirde banko görevlisi tarafından tarafınıza temin edilecektir.  

Tesisimiz için kişisel verilerinizi en iyi şekilde korumak rahat ve konforlu bir tatil yapmanız kadar önemlidir. İyi tatiller dileriz.

 1. Fiyatlar TL/m² dir.
 2. Bağlama ücreti; tam boy x en x dönem ücreti olarak hesaplanır.
 3. Tam boy teknenin önünde ve arkasında yer alan baston yüzme platformu vb. tüm uzantıları kapsar.
 4. Elektrik kdv’li fiyatı 3,50 kuruş / kwh’dir Su kdv’li fiyatı 17,50 TL/ton’dur 
 5. 3 saate kadar olan kalışlarda ücretin %30 u tahsil edilir.
 6. 100 TL. altındaki tutarlar üzerine %8 Kdv eklenir.
 7. Bağlama ücreti min 30 m² üzerinden hesaplanır.
 8. Marina kullanımı şirket kurallarına tabidir.
 9. Yapılan ödemelerde para iadesi yapılmaz.
 10. Yabancı bayraklı yatlar Türk limanları arasında ve karasularında seyir izin belgesi (Transit log) ile seyredebilirler.
 11. Yabancı bayraklı yatlar Kültür ve Turizm Bakanlığından belgeli kıyı tesislerini 2 yılda en az 1 kere kullanmak kaydı ile 5 yıla kadar kışlama için bırakabilir ve tesis tarafından kamu otoritelerine bildirilir.

Adres

Karagozler Mevkii No:1 Yat Limanı Fethiye Mugla, Turkiye